Nariai 350x195-06

Boslita ir Ko, UAB

Alkoholinių gėrimų gamyba

UAB „Boslita“ ir Ko įkurta 1997 metais Kaune, Lietuvoje. Ji yra viena pirmųjų privačių bendrovių Lietuvoje, gavusių licenciją gaminti alkoholinius produktus ir vienintelė bendrovė Lietuvoje, kuri turi išskirtinę teisę Rytų Europoje naudoti žinomo Italijos vynų gamintojo „Bosca“ prekės ženklą. Italijoje Bosca šeima vyndaryste užsiima nuo 1831 metų, taigi ir Kaune veikiančioje gamykloje plačiai naudojamasi daugiau nei 190 metų  legendinės Bosca šeimos patirtimi vyndarystėje.

UAB „Boslita“ ir Ko gaminama produkcija – tai „Bosca“ tradicijų ir griežtų kokybės reikalavimų simbolis. Garsiame Italijos Asti regione įsikūrusi Bosca šeimos įmonė kontroliuoja visą gamybos ciklą ir produkcijos kokybę bei tiekia žaliavas.

Kontaktai

Europos pr. 40, LT – 46368, Kaunas, Lietuva
Tel.: +370 37 390270
Faksas: +370 37 390271
El. paštas: boslita@boslita.lt
www.boslita.lt

Eksporto šalys

  • Latvija
  • Kirgizija
  • Anglija
  • Baltarusija
  • Estija
  • Lenkija
  • JAV
  • Graikija
  • Rusija
  • Airija

Įmonės veikla ir produkcija

UAB „Boslita“ ir Ko specializuojasi putojančio vyno ir vyno gėrimų gamyboje. Vienas pagrindinių ir populiariausių įmonės gaminamų produktų – „Bosca Anniversary“. „Bosca Anniversary“ gamybos procese naudojamos naujausios technologijos, skirtos gėrimo skoninių savybių formavimui bei  kokybės gerinimui. Šis gėrimas gaminamas pagal originalią „Bosca“ receptūrą ir technologijas. „Bosca Anniversary“ dėl savo gamybos technologijos bei naudojamų žaliavų pasižymi savo išskirtiniu, savitu skoniu bei aromatu.

„Bosca Anniversary“ – pagal „Bosca“ technologiją pagaminti gėrimai pasižymi lengvu, aromatingu skoniu. Vienas populiariausių – „Bosca Anniversary“ baltas, pusiau saldus – tai ypatingo skonio ir aromato gėrimas, išsiskiriantis švelniu ir lengvu vaisių aromatu, mėgstamu daugelio Lietuvos vartotojų.

„Bosca Cuvée“ – „Douce à point de Madame Bosca“ saldus ir „Brut Nature de Monsieur Bosca“ briutas.
Šie putojantys vynai pagaminti iš kruopščiai atrinktų vynuogių Bosca vyninėje, įkurtoje 1831 metais.
Fermentuoti slėgiminėse talpose pagal Martinotti metodą. Gėrimai išsiskiria sodria šiaudo geltonumo spalva, subalansuotu aromatu ir žaismingomis burbuliukų gijomis.

„Verdi“ – ypatingai lengvas, švelnus putojantis gėrimas, išsiskiriantis unikalia sudėtimi. Gėrimo sudėtinių dalių kompozicija suteikia gėrimui savitą skonį ir aromatą. Pagrindinė Verdi idėja – tai kitoks, ypatingo skonio, stilingas produktas.

„Sparkletini by Verdi“ – „Verdi“, tai inovacija tapusi klasika, kuri ir įkvėpė sukurti Sparkletini“Malonių spalvų ir formų stilingi „Sparkletini“ buteliai traukia akį ir gali būti elegantiškas akcentas, bet kuria proga. Naujieji, subtiliai putojantys „Sparkletini“ gėrimai su nedideliu alkoholio kiekiu užburia gaiviu, lengvu ir subalansuotu skoniu.

Nuo 2018 m. įmonė gamina nealkoholinį putojantį vyną – „Bosca Anniversary alcohol free – 4 rūšių. Nealkoholinis putojantis vynas gaminamas iš vynuogių vyno, iš kurio specialios technologijos pagalba pašalinamas alkoholis, ir pasižymi puikiu, gaivinančiu skoniu bei tinka įvairioms progoms.

VIDEO: 

https://www.youtube.com/watch?v=UdRl-KBtFTM

https://www.youtube.com/watch?v=643vFYOKRYA