Nariai 350x195-06

Boslita ir Ko, UAB

Alkoholinių gėrimų gamyba

UAB „Boslita“ ir Ko įkurta 1997 metais Kaune, Lietuvoje. Ji yra viena pirmųjų privačių bendrovių Lietuvoje, gavusių licenciją gaminti alkoholinius produktus ir vienintelė bendrovė Lietuvoje, kuri turi išskirtinę teisę Rytų Europoje naudoti žinomo Italijos vynų gamintojo „Bosca“ prekės ženklą. Italijoje Bosca šeima vyndaryste užsiima nuo 1831 metų, taigi ir Kaune veikiančioje gamykloje plačiai naudojamasi daugiau nei 190 metų  legendinės Bosca šeimos patirtimi vyndarystėje.

UAB „Boslita“ ir Ko gaminama produkcija – tai „Bosca“ tradicijų ir griežtų kokybės reikalavimų simbolis. Garsiame Italijos Asti regione įsikūrusi Bosca šeimos įmonė kontroliuoja visą gamybos ciklą ir produkcijos kokybę bei tiekia žaliavas.

Kontaktai

Europos pr. 40, LT – 46368, Kaunas, Lietuva
Tel.: +370 37 390270
Faksas: +370 37 390271
El. paštas: boslita@boslita.lt
www.boslita.lt

Eksporto šalys

  • Latvija
  • Estija
  • Lenkija
  • Didžioji Britanija
  • Airija
  • Kirgizija
  • Azerbaidžanas
  • JAV
  • Graikija
 

 

Įmonės veikla ir produkcija

UAB „Boslita“ ir Ko specializuojasi putojančio vyno ir vyno gėrimų gamyboje. Vienas pagrindinių ir populiariausių įmonės gaminamų produktų – „Bosca Anniversary“. „Bosca Anniversary“ gamybos procese naudojamos naujausios technologijos, skirtos gėrimo skoninių savybių formavimui bei  kokybės gerinimui. Šis gėrimas gaminamas pagal originalią „Bosca“ receptūrą ir technologijas. „Bosca Anniversary“ dėl savo gamybos technologijos bei naudojamų žaliavų pasižymi savo išskirtiniu, savitu skoniu bei aromatu.

„Bosca Anniversary“ – pagal „Bosca“ technologiją pagaminti gėrimai pasižymi lengvu, aromatingu skoniu. Vienas populiariausių – „Bosca Anniversary“ baltas, pusiau saldus – tai ypatingo skonio ir aromato gėrimas, išsiskiriantis švelniu ir lengvu vaisių aromatu, mėgstamu daugelio Lietuvos vartotojų.

„Bosca Anniversary ALCOHOL FREEnuo 2018 m. įmonė gamina nealkoholinį putojantį vyną – 4 rūšių. Nealkoholinis putojantis vynas gaminamas iš vynuogių vyno, iš kurio specialios technologijos pagalba pašalinamas alkoholis, ir pasižymi puikiu, gaivinančiu skoniu bei tinka įvairioms progoms.

„Verdi“ ir „Sparkletini by Verdi“ – ypatingai lengvas, švelnus putojantis gėrimas, išsiskiriantis unikalia sudėtimi. Gėrimo sudėtinių dalių kompozicija suteikia gėrimui savitą skonį ir aromatą. Pagrindinė Verdi idėja – tai ypatingo skonio, stilingas produktas su nedideliu alkoholio kiekiu kuris užburia gaiviu, lengvu ir subalansuotu skoniu.

„Stories of Italy“ – kiekvienas itališkas vynas turi savo unikalią istoriją ir daugybė nuostabių Italijos istorijų vienaip ar kitaip yra susijusios su vynu. Kruopščiai atrinkome šešis skirtingus itališkus vynus, kad jie galėtų jums papasakoti savo istoriją. Montepulciano D’Abruzzo DOC, Pinot Grigio Delle Venezie DOC, Sangiovese Merlot Rubicone IGT, Trebbiano Chardonnay Rubicone IGT, Negroamaro Puglia IGT ir Malvasia Emilia IGT.

VIDEO: 

https://www.youtube.com/watch?v=UdRl-KBtFTM

https://www.youtube.com/watch?v=643vFYOKRYA