350x195

EKKO LT, UAB

EKKO — pažangi ekologiško maistinio aliejaus gamybos įmonė įsikūrusi Europoje — Lietuvoje. Įmonė specializuojasi aukščiausios kokybės šalto spaudimo rapsų aliejaus, išspaudų bei išspaudų miltų gamyboje. Įmonė gamybos proceso metu užtikrina aukščiausią produkto kokybę bei laikosi griežčiausių gamybos standartų. Jų pažangus gamybos procesas užtikrina, kad galutiniame produkte yra išlaikomos kone visos žmogaus organizmui palankios rapsų sėklų savybės. Visi EKKO produktai yra pagaminti remiantis nešvaistymo ir tvarumo politika. Tai reiškia, kad visos gamyboje naudojamos žaliavos (sėklų) dalys virsta vartojimui paruoštais produktais. Visi EKKO produktai gaminami Europoje — Lietuvoje, tik iš aukščiausios kokybės vietiniuose ekologiniuose žemės ūkiuose užaugintų, rapsų grūdų. Daugiau nei 70% EKKO produkcijos eksportuojama į užsienio rinkas. Tai oficialiai sertifikuoti gamintojai, turintys ekologinio maisto gamybos bei FSSC sertifikatus. EKKO — tvarus maistas, pagamintas su meile mums ir mūsų žemei!

Kontaktai

Raudondvario k. 1, Raudondvaris, Zarasų r., Lietuva

Telefonas: +37060423128

Elektroninis paštas: sales@ekko.lt

www.ekko.lt

Eksporto šalys

  • Suomija
  • Švedija
  • Norvegija
  • Danija
  • Belgija
  • Olandija
  • Liuksemburgas
  • Vokietija
  • Prancūzija
  • Jungtinė Karalystė

Įmonės veikla ir produkcija

EKKO — socialiai atsakingas maisto produktų gamintojas, gamyboje naudojantis tik pažangiausią šalto spaudimo techniką bei siūlantis tik aukščiausios kokybės produktus, užaugintus ir pagamintus pačiu tvariausiu būdu.

Visi EKKO produktai oficialiai sertifikuoti — ekologiški bei itin švarios sudėties — be GMO, glitimo ir kitų papildomų priedų. Taip pat, atitinka aukščiausius mažmeninės prekybos tinklų, parduotuvių, HORECA sektoriaus, maisto produktų gamintojų, platintojų bei ekologinių žemės ūkių standartus.

Ekologiškas nerafinuotas šalto spaudimo rapsų aliejus

EKKO ekologiškas nerafinuotas šalto spaudimo rapsų aliejus yra oficialiai sertifikuotas — 100% ekologiškas, itin švarios sudėties — natūralus produktas. Gaminamas tik iš aukščiausios kokybės Lietuvoje ekologiškai užaugintų rapsų grūdų, laikantis griežčiausių aliejaus gamybos standartų bei naudojant pažangiausią šalto spaudimo techniką.

EKKO pasirinktas gamybos procesas užtikrina tai, kad galutiniame produkte yra išlaikomos kone visos žmogaus organizmui palankios rapsų sėklų savybės. Būtent šalto spaudimo gamybos procesas užtikrina sėkloje esančių naudingųjų medžiagų išlaikymą. Ekologiškame šalto spaudimo rapsų aliejuje gausu žmogaus organizmui naudingųjų Omega-3, Omega-6 bei Omega-9 riebalų rūgščių, taip pat vitamino E.

Ekologiškas šalto spaudimo rapsų aliejus puikiai tinka įvairių šaltų patiekalų ruošimui: sriubų ir salotų gardinimui bei kitų patiekalų gaminimui iki 190 °C. Tai — natūralus ir sveikas pasirinkimas skirtingiems maisto ruošimo būdams!

Ekologiškos rapsų išspaudos

EKKO rapsų išspaudos — daug energijos suteikiantis bei baltymų turintis pašaras, gautas iš šalto spaudimo ekologiškų rapsų. Jos dažniausiai naudojamos galvijams šerti, tačiau taip pat tinka ir naminių paukščių, žuvų bei ir kiaulių maitinimui, derinant kartu su kitais baltymų turinčiais pašarais. Išspaudos pagamintos pagal moderniausius ekologinio ūkininkavimo standartus.

Ekologiški rapsų miltai

EKKO rapsų išspaudų miltai — ekologiškas produktas, kurį gaminame iš Lietuvos laukuose užaugintų rapsų. Patys rapsų išspaudų miltai gaunami išspaudas sumalant ir paverčiant jas į birios konsistencijos miltus. Mūsų gamybos procesas užtikrina tai, kad galutiniame produkte yra išlaikomos kone visos žmogaus organizmui palankios rapsų sėklų savybės. Ekologiškuose rapsų išspaudų miltuose gausu žmogaus organizmui naudingųjų Omega-3, Omega-6 bei Omega-9 riebalų rūgščių, taip pat lizino, cisteino ir metionino amino rūgščių bei vitamino E.

Be visų puikių maistinių savybių, ekologiškus rapsų miltus galime vadinti tikru moderniosios virtuvės turtu. Tai itin maistingas produktas, tinkantis kasdieniam gaminimui virtuvėje bei pamėgtiems kepiniams gardinti. Rapsų miltus galima maišyti su įprastais miltais, ruošiant pamėgtus duonos, pyrago ar naminių koldūnų tešlos receptus, taip pat ruošiant kokteilius sportuojantiems arba tiesiog įberiant į sultis. Tai puikus lietuviškas produktas, kurį tiesiog būtina turėti savo virtuvėje.

Ekologiški rapsų proteininiai milteliai

Aukščiausios kokybės maisto papildas. Ypač vertinamas sportininkų dėl to, kad turi daug baltymų bei suteikia jiems reikalingos energijos. Tai visiškai natūraliai apdorotų, 100% augalinės kilmės, baltymų šaltinis.

Privati etiketė

Be produktų su savo prekės ženklu, EKKO gali pagaminti bei supakuoti Jūsų poreikius atitinkantį, ekologišką aliejų su Jūsų privačia etikete. Naudodamiesi šiuolaikiška gamybos įranga bei ilgamete kruopščiai atrinktų specialistų patirtimi, kompanija padės Jums pagaminti tokią privačią etiketę, kuri tiks jūsų rinkai. EKKO komandos nariai profesionaliai asistuos jums visuose privačios etiketės ruošimo etapuose, nuo pageidaujamo produkto ir pakuotės pasirinkimo, dizaino sukūrimo iki produktų pristatymo į jūsų vietinį uostą ar sandėlį.