Nariai 350x195-03

Biržų duona, UAB

Viena seniausių ir didžiausia lietuviško kapitalo duonos kepykla šalyje, siūlanti platų tradicinių lietuviškų ruginių duonų ir pasaulio konditerinių gaminių asortimentą. Puoselėdama senąsias duonos kepimo tradicijas nuo 1953 m., įmonė nepamiršta nuolat ieškoti naujovių ir atsižvelgti į vartotojų pageidavimus.

„Biržų duonos“ gaminiai kepami tik iš natūralių produktų, o kepyklos asortimente rasite 100 proc. ruginę duoną, ruginę-kvietinę duoną, kvietinę duoną, batonus, duonos lazdeles (it. grissini), prancūziškus saldėsius macarons (pranc. Macaron) ir pyragaičius kaneles (pranc. canelé), įvairių lietuviškų sausainių, plokštainių, pyragų, bandelių ir kitų gaminių. Taip pat kūrybingų Biržų duonos technologų dėka, „Biržų duona“ pristatė „Be gliuteno“ (gluten-free) ir „Keto lengvai“ produkcijos linijas.

“Biržų duona“ produkciją galite rasti didžiuosiuose šalies prekybos centruose, firminėse kepyklos krautvėse ir draugų parduotuvėse. Taip pat apsilankę Sucré kepinių namuose – https://sucre.lt

Kontaktai

Plento g. 6, LT-41128 Biržai
Tel. (8 450) 31 871
Faksas (8 450) 31 871
El. paštas: info@birzuduona.lt
www.birzuduona.lt

Eksporto šalys

  • Latvija
  • JAV
  • Graikija
  • Didžioji Britanija
  • Bulgarija

Įmonės veikla ir produkcija

Mūsų tikslas – kasdien tobulėti. Keičiatės jūs ir jūsų poreikiai, keičiasi ir mūsų produkcija. Nuolat atsinaujiname, ieškome kaip galėtume dar pagerinti savo gaminius. Lietuviai nuolatos trokšta naujovių, todėl tradicinį asortimentą reguliariai pildome kituose kraštuose populiariais konditerijos gaminiais. Didžiuojamės savo meistrais – iš jų patirties, meilės amatui ir neišsenkančio kūrybiškumo gimsta visiškai nauji, dar neragauti duonos ir konditerijos gaminių skoniai.
Tradicija kurti.