Asociacija LITMEA organizuoja Tarptautinę verslo misiją į Švediją (Malmę)

Lietuvos maisto eksportuotojų asociacija (LitMEA) įgyvendina projektą „Naujos verslo galimybės rinkų paieškai ir plėtrai“ projekto Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-03-0015. Projektas finansuojamas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT“.

2019 m. lapkričio 12  –  14 dienomis verslo misija į Švediją (Malmę).

Verslo misija – penkių ar daugiau įmonių dalykinė verslo kelionė, kuri gali būti susieta su valstybinėmis delegacijomis, organizuojama valstybės agentūrų ar verslo asociacijų, kurios metu susitinkama su tos valstybės, į kurią vykstama, ūkio subjektais, siekiant pristatyti įmonių verslo bendradarbiavimo ir veiklos galimybes, užmegzti naujų ryšių, pristatyti įmones ir (ar) jų produkciją, ir kurios metu paprastai daromos trumpos prezentacijos, vyksta produkcijos pristatymai, degustacijos ir panašiai.

 

Galutiniai naudos gavėjai misijoje: UAB Choco group, UAB Danvita, UAB Birštono mineraliniai vandenys, UAB Akvavita, UAB Viktorija ir partneriai, UAB Geld Baltic