Asociacija Litmea organizuoja tarptautinę verslo misiją į Prancūziją (Paryžių)

Asociacija LITMEA organizuoja Tarptautinę verslo misiją į Prancūziją (Paryžių)

Lietuvos maisto eksportuotojų asociacija (LitMEA) įgyvendina projektą „Naujos verslo galimybės- rinkų paieška ir plėtra“ projekto Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-06-0010. Projektas finansuojamas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT“.

2022 m. gruodžio 05  –  gruodžio 09 dienomis verslo misija į Prancūziją (Paryžius).

Verslo misija – penkių ar daugiau įmonių dalykinė verslo kelionė, kuri gali būti susieta su valstybinėmis delegacijomis, organizuojama valstybės agentūrų ar verslo asociacijų, kurios metu susitinkama su tos valstybės, į kurią vykstama, ūkio subjektais, siekiant pristatyti įmonių verslo bendradarbiavimo ir veiklos galimybes, užmegzti naujų ryšių, pristatyti įmones ir (ar) jų produkciją, ir kurios metu paprastai daromos trumpos prezentacijos, vyksta produkcijos pristatymai, degustacijos ir panašiai.

Galutiniai naudos gavėjai misijoje – įmonės:

Grainmore, UAB; Švenčionių vaistažolės UAB; Acorus Calamus, UAB; Birštono mineraliniai vandenys, UAB; Akvavita, UAB; Choco group, UAB; Rūta, UAB.