Asociacija LITMEA organizuoja Tarptautinę verslo misiją į Jungtinius Arabų Emiratus (Dubajų)

 

Asociacija LITMEA organizuoja Tarptautinę verslo misiją į Jungtinius Arabų  Emiratus (Dubajus)

Lietuvos maisto eksportuotojų asociacija (LitMEA) įgyvendina projektą „Naujos verslo galimybės- rinkų paieška ir plėtra“ projekto Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-06-0010. Projektas finansuojamas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT“.

2023 m. vasario 18  –  vasario 25 dienomis verslo misija į Jungtinius Arabų Emiratus (Dubajus).

Verslo misija – penkių ar daugiau įmonių dalykinė verslo kelionė, kuri gali būti susieta su valstybinėmis delegacijomis, organizuojama valstybės agentūrų ar verslo asociacijų, kurios metu susitinkama su tos valstybės, į kurią vykstama, ūkio subjektais, siekiant pristatyti įmonių verslo bendradarbiavimo ir veiklos galimybes, užmegzti naujų ryšių, pristatyti įmones ir (ar) jų produkciją, ir kurios metu paprastai daromos trumpos prezentacijos, vyksta produkcijos pristatymai, degustacijos ir panašiai.

Galutiniai naudos gavėjai misijoje – įmonės:

UAB „Švenčionių vaistažolės“, UAB „Acorus calamus“, UAB „Choco group“,  UAB „Cerera foods“, UAB „ Grainmore“, UAB „Bubo bubo“, VšĮ „Gintarinė akademija“.